ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ

Реалізація наших ідей відбувається через виготовлення продуктів найвищої якості

Green Has Italia є власником двох виробничих заводів.

Головний завод був заснований в італійському місті Каналі д`Альба та діє з 1985 року.

На цьому заводі, завдяки сучасним технологіям і авангардним промисловим процесам, виробляється весь наш асортимент, за винятком суспензійних добрив, які виготовляються на заводі в Йорданії з високоякісних фосфатів місцевого походження. Компанія має лінії з виробництва біостимуляторів, мінеральних, органічних та мінерально-органічних добрив у рідкому та порошкоподібному вигляді, а також пакуванні різних об’ємів.

Вся продукція компанії Green Has Italia виготовляється та реалізується виключно після ретельного аналізу на якість як сировини, так і готової продукції.

Ми ретельно контролюємо увесь виробничий процес, що гарантує найвищий рівень якості. Саме на нашому заводі в Італії ( м. Каналі д`Альба) знаходиться науково дослідницький центр, в якому безпосередньо розробляють та виготовляють інноваційні продукти для біостимуляції та живлення рослин. Вони характеризуються своїми унікальними формулами, отриманими з рослинних екстрактів, морських водоростей та інших органічних і мінеральних субстанцій.

Наш Йорданський завод (м. Ель Мафрак) працює з 2014 року.

Тут, за допомогою сучасних виробничих ліній, виготовляють рідкі добрива з лінійки Green Has Italia, а також концентровані суспензійні добрива. Ретельний контроль якості та виробництва проводиться безпосередньо у лабораторії заводу.