Виставка «ІнтерАГРО 2020»

1591

Чергова щорічна виставка Інтерагро 2020 зібрала учасників з України та найближчих країн-сусідів, що представили передові досягнення в аграрній сфері. Мікродобрива та біостимулятори відомої на весь світ італійської компанії ГрінХасІталія презентували широкому загалу спеціалісти компанії ГрінЕкоФерт, що є офіційним представництвом цього бренду в Україні.

Представництва ГрінХасІталія успішно працюють в шістдесяти країнах. З моменту заснування у 1985 році компанія займається дослідженнями впливу мінеральних добрив на продуктивність сільськогосподарських культур та виробництвом високоефективних складних азотно-фосфорно-калійних комплексних добрив з мікроелементами у вигляді суспензій. Органічні добрива цієї марки складаються лише з амінокислот і органічних речовин рослинного походження.

ГрінХасІталія – засновник європейської ради біостимуляторів та визнаний лідер галузі органічного землеробства, що підтверджується численними сертифікатами європейського зразка. Компанія щорічно протягом багатьох років інвестує в дослідження та розробки, а в поточному році сума інвестицій вже досягла 5 000 000 €.

Компанія ГрінЕкоФерт ставить перед собою мету задовольнити потреби сільськогосподарських підприємств в якісному продукті, що здатен допомогти підвищити продуктивність рослин і родючість ґрунту без шкоди навколишньому середовищу.

Теги