Кондиціонери ґрунту та рН та активатори

Правильне середовище для зростання


Продукти, покликані створити сприятливі умови для збалансованого росту сільськогосподарських культур. Виконують різні функції, що впливають на рН ґрунту та води для зрошення, на солоність ґрунту або активуючи гербіциди та пестициди для позакореневого поглинання. Кондиціонери ґрунту та активатори - це високоякісна продукція та низький вплив на навколишнє середовище, які не змінюють баланс мікробної флори ґрунту.

«АМІНО ВІ ДЖІ АНТИСТРЕС» — рідке добриво з високим вмістом вільних амінокислот (рослинного…

Amino Vg Antistress

«АМІНО ВІ ДЖІ АНТИСТРЕС» — рідке добриво з високим вмістом вільних амінокислот (рослинного походження), котрі швидко поглинаються тканинами рослин. Амінокислоти відіграють важливу роль у пpoцeci вегетативного росту та накопиченні запасу поживних речовин для синтезу бiлкiв.
Брошура PDF
Детальніше
«АЛГАРЕН ТВІН» — рідкий органічний біоактиватор рослинного походження, спеціально…

Algaren twin

«АЛГАРЕН ТВІН» — рідкий органічний біоактиватор рослинного походження, спеціально розроблений для обробки посівного матеріалу та підтримки природного розвитку кореневої системи. «АЛГАРЕН ТВІН» містить водорості (Ecklonia maxima), що у порівнянні з іншими видами мають найоптимальніше співвідношення ауксинів / цитокінінів для індукції ефективного розвитку кореневої системи як за кількісним показником, так і за довжиною протягом усього сезону.
Брошура PDF
Детальніше