Виробничі потужності

Реалізація наших ідей відбувається через виготовлення продуктів найвищої якості


У Green Has Italia є консолідована традиція досліджень і всесвітньо визнана за високу якість та новаторство формул.

Green Has Italia є власником двох виробничих заводів.

Головний завод був заснований в італійському місті Каналі д`Альба та діє з 1985 року.

На цьому заводі, завдяки сучасним технологіям і авангардним промисловим процесам, виробляється весь наш асортимент, за винятком суспензійних добрив, які виготовляються на заводі в Йорданії з високоякісних фосфатів місцевого походження. Компанія має лінії з виробництва біостимуляторів, мінеральних, органічних та мінерально-органічних добрив у рідкому та порошкоподібному вигляді, а також пакуванні різних об’ємів.

Вся продукція компанії Green Has Italia виготовляється та реалізується виключно після ретельного аналізу на якість як сировини, так і готової продукції.

Ми ретельно контролюємо увесь виробничий процес, що гарантує найвищий рівень якості. Саме на нашому заводі в Італії ( м. Каналі д`Альба) знаходиться науково дослідницький центр, в якому безпосередньо розробляють та виготовляють інноваційні продукти для біостимуляції та живлення рослин. Вони характеризуються своїми унікальними формулами, отриманими з рослинних екстрактів, морських водоростей та інших органічних і мінеральних субстанцій.

Наш Йорданський завод (м. Ель Мафрак) працює з 2014 року.

Тут, за допомогою сучасних виробничих ліній, виготовляють рідкі добрива з лінійки Green Has Italia, а також концентровані суспензійні добрива. Ретельний контроль якості та виробництва проводиться безпосередньо у лабораторії заводу.

Тільки завдяки невпинному дослідженню досягаються знання.

У
Green Has Italia є консолідована традиція досліджень і ми отримали міжнародне визнання за високу якість та новаторство формул. Green Has Italia щороку робить значні інвестиції у технологічний прогрес, знаючи, що це основа для конкурентоспроможності, майбутніх успіхів та зростання компанії.

Відділи досліджень та розробок знаходяться в Канале д'Альба, де перевага підкреслюється постійним виробництвом інноваційних харчових страв та біостимуляторів.


Відбір та визначення високоцінних речовин, розроблених для нових формул, відбувається в наших лабораторіях у співпраці з престижними та всесвітньо визнаними науково-дослідними установами.

Особлива увага приділяється вивченню та розумінню шляхів, за допомогою яких від гена до білка може спрямовуватися розвиток рослинного організму.

Результат якого можна побачити в покращенні основних характеристик продукції, простоті застосування; відмінна платоспроможність у воді та засвоєння рослин з точки зору поживних та біоактивних елементів, і звичайно постійний розвиток нової продукції.